Lakiery hybrydowe – trwałe i odporne na uszkodzenia stylizacje na paznokciach

Kobiety coraz chętniej sięgają po lakiery hybrydowe. Nie można się temu specjalnie dziwić. Pomalowane nimi paznokcie prezentują się efektownie przez długi czas. Co więcej, nie trzeba się tym martwić, że podczas wykonywania codziennych prac domowych lakier straci swój estetyczny wygląd. Prawidłowo zrobiony hybrydowy manicure potrafi się bowiem trzymać na pazurkach nawet przez 3-4 tygodnie. Będzie więc idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które stawiają na praktyczne rozwiązania i lubią, kiedy ich dłonie prezentują się elegancko w każdej sytuacji.

Co to jest lakier hybrydowy?

Na pierwszy rzut oka lakier hybrydowy niewiele się różni od tradycyjnego. Ma podobną konsystencję i opakowanie zaopatrzone w praktyczny pędzelek do aplikacji produktu na paznokciach. Jednak znacząca różnica tkwi w jego składzie, a także w intensywności pigmentacji. Co więcej, aby zastygł na paznokciach, musi zostać utrwalony za pomocą specjalnej lampy UV lub LED.

Żeby lakier hybrydowy doskonale utrzymywał się na pazurkach, należy go aplikować na paznokcie wcześniej pokryte specjalną bazą. Aby powłoka lakieru była trwała i przez długi czas wyglądała efektownie, trzeba ją też zabezpieczyć odpowiednim topem. Dzięki jego zastosowaniu manicure hybrydowy doskonale się trzyma na paznokciach i nie traci swoich walorów.

Zalety lakierów hybrydowych

Nie ulega wątpliwości, że największą zaletą hybrydy jest jej ponadprzeciętna trwałość i odporność na uszkodzenia. Lakiery hybrydowe charakteryzują się wyjątkowo mocną pigmentacją i mają intensywny połysk. To sprawia, że niezwykle efektownie się prezentują na paznokciach. Za ich pomocą można nie tylko wykonać klasyczny, jednokolorowy manicure, ale stworzyć także wielobarwne, niepowtarzalne stylizacje.

Ogromną zaletą lakierów hybrydowych jest możliwość błyskawicznego ich wysuszenia. Nie trzeba długo czekać, aż wyschną i uważać, aby nie uszkodzić stylizacji. Po pomalowaniu paznokci wystarczy na kilkadziesiąt sekund wsunąć je do lampy UV/LED, aby po chwili były już zupełnie suche. Lakier pod wpływem promieni UV jest odpowiednio utwardzony i tym samym staje się odporny na uszkodzenia.

Hybryda – idealne rozwiązanie przy słabych, kruchych paznokciach

Hybrydowy lakier sprawdza się doskonale na każdych paznokciach. Jeśli Twoje pazurki są słabe, rozdwajające i łamliwe, nie musisz już rezygnować z ich malowania. Manicure hybrydowy z powodzeniem można stosować zarówno na zdrowej płytce paznokciowej, jak i na problematycznych paznokciach. Co więcej, wybierając odżywczą bazę pod lakier hybrydowy, szybko się przekonasz, że Twoje pazurki stają się mocniejsze. Wypróbuj produkty sprawdzonej marki Cuccio, Stosując je, zapewnisz swoim paznokciom najlepszą pielęgnację i trwały, odporny na uszkodzenia manicure hybrydowy.

Redakcja przyjaznadrogeria.pl