Co wygrawerować na obrączkach ślubnych?

Z całą pewnością można stwierdzić, że obrączki są symbolem miłości. Zakładane są sobie wzajemnie przez Parę Młodą podczas ślubu. Wybór odpowiednich obrączek nie jest takim łatwym zadaniem, jak to się na początku wydaje. Dlatego podczas zakupu warto zwrócić uwagę na pewne istotne elementy. Wiele osób również zastanawia się, co wygrawerować na obrączkach. Warto się tego dowiedzieć.

Inicjały

Grawer na obrączkach może być dość zróżnicowany. Bardzo dobrym pomysłem będą przede wszystkim inicjały Pary Młodej. Jest to rozwiązanie bardzo popularne i często wykorzystywane, dlatego warto się również nad nim zastanowić. Oprócz inicjałów grawer na obrączkach może obejmować również imię czy imiona partnera, a także jego nazwisko oraz datę ślubu. Dzięki temu będziemy wiedzieć, że obrączka należy do nas i na zawsze będzie nam przypominała o wyjątkowym dniu ślubu. Dlatego warto się zdecydować na konkretną wersję obrączek z właściwym grawerem, ponieważ jest to dość istotne

Data ślubu

Wśród popularnych rodzajów grawera można również wymienić napisy, które są zarówno w bezpośredni, jak i pośredni sposób związane z datą ślubu. Dzięki temu nigdy nie zapomnimy tej daty, co jest szczególnie istotne w przypadku mężczyzn. Co roku dokładnie będziemy wiedzieć, kiedy świętować rocznicę ślubu. Wiele osób uważa, że grawer związany z datą ślubu na obrączkach jest dość oklepany. Jednak ma on swoje zalety, dlatego warto się zastanowić nad tego typu rozwiązaniem.

Sentencja

Bardzo dobrym motywem na grawer na obrączkach będą również wszelkiego rodzaju sentencje, które będą przypominać Młodej Parze ważne dla niej hasła. Wśród najbardziej popularnych grawerów wykonywanych na obrączkach ślubnych można wymienić następujące sentencje:

  • „Na zawsze razem”.
  • „Miłość zwycięży wszystko”.
  • „Moje serce należy do Ciebie”.
  • „Początek wieczności”.

Rozwiązanie to jest szczególnie polecane dla wszystkich par, które cenią sobie we wspólnych relacjach romantyzm, co jest bardzo istotne.

Słowa piosenki

Wśród różnych grawerów na obrączkach ślubnych z powodzeniem można również wymienić teksty piosenek. W ostatnich latach powstało wiele fantastycznych utworów, które mają bardzo życiowe teksty. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na ich wykorzystanie na różne sposoby. Wśród najbardziej popularnych tekstów piosenek, które idealnie nadają się na grawer można wymienić następujące:

  • „Zawsze tam, gdzie Ty”.
  • „Szukaj mnie cierpliwie dzień po dniu”.
  • „Tylko mniej kochaj”.
  • „Z Tobą chcę oglądać świat”.

Jednak w tym przypadku warto sprawdzić dopuszczalną ilość znaków, które zmieszczą się na obrączce.

Redakcja przyjaznadrogeria.pl