Modne kolory paznokci z brokatem

Wiele kobiet zastanawia się, jakie kolory na paznokciach wybierać w nadchodzącym sezonie. Warto się tego dowiedzieć oraz zapoznać z najmodniejszymi wariantami.

Mięta

Wśród najmodniejszych kolorów paznokci z brokatem można wskazać przede wszystkim miętę. Miętę z powodzeniem można łączyć także z innymi kolorami, dzięki czemu uzyskany efekt nie będzie nudny. Mięta w brokacie doskonale będzie się prezentowała z klasyczną czernią. Możliwe jest skomponowanie tego połączenia także z zastosowaniem modnych wzorów, które aktualnie cieszą się dużą popularnością wśród kobiet.

Fuksja

Bardzo dobrym wyborem w nadchodzącym sezonie będą także paznokcie w kolorze fuksji. Paznokcie o barwie fuksji również mogą być stworzone na różne sposoby. Bardzo często wybierane są drobne kleksy lub proste paski na płytce paznokcia. Dzięki nim możliwe jest skuteczne ożywienie tworzonego manicure. Fuksję z powodzeniem można także łączyć z innymi barwami. Wśród nich wskazuje się przede wszystkim kolor nude, a także lawendę w chłodnym odcieniu.

Turkus

Kolejnym kolorem, który doskonale sprawdzi się w formie manicure na paznokciach, jest turkus. Ten kolor prezentuje się bardzo korzystnie w dość zróżnicowanych stylizacjach, dlatego jest tak popularnym wyborem wśród kobiet. Turkusowy manicure można stworzyć w wersji klasycznej, ale także skomponować barwne wzorki lub kleksy. Wszystkie rozwiązania na pewno będą bardzo dobrze wyglądały. Szczególnie polecane jest także połączenie turkusu z kolorem złotym, które bez wątpienia będzie hitem tego sezonu.

Kolorowe paznokcie

Paznokcie z brokatem mogą także występować w różnych wariantach kolorystycznych. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie manicure we wszystkich kolorach tęczy, dlatego warto je wykorzystać w praktyce. Tęczowe paznokcie doskonale będą się prezentowały w pastelowych barwach o różnej tonacji. Dzięki temu możliwe będzie uzyskanie żywego manicure, który będzie zwracał na siebie uwagę otoczenia oraz zachwycał. Można się na niego zdecydować podczas komponowania stylizacji na specjalne okazje, ponieważ jest wyjątkowy.

Zieleń

Bardzo dobrym wyborem koloru na paznokcie będzie także zieleń w różnych odcieniach. Szczególnie polecana w tym sezonie jest głęboka zieleń, którą można stosować także w towarzystwie innych odcieni tego koloru. Głęboką zieleń można nosić na paznokciach przez cały rok, ponieważ charakteryzuje się wyjątkowo wysokim poziomem uniwersalności. Dobrze dopasuje się zarówno do letnich, jak i do zimowych ubrań. Warto korzystać z tego koloru, ponieważ jest bardzo korzystny.

Czerwień

Klasycznym wyborem na paznokcie będzie oczywiście czerwień, która jest ponadczasowa i doskonale sprawdzi się w każdym czasie. Czerwień można nosić na paznokciach również w nieoczywisty sposób. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie stworzenie na paznokciach różnych wzorów, na przykład półksiężyców. Czerwień jest jednym z najmodniejszych kolorów w aktualnym sezonie. Warto korzystać przede wszystkim z jej intensywnych odcieni, które idealnie sprawdzą się podczas wieczornych wyjść na miasto.

Biel

W aktualnym sezonie warto zdecydować się także na paznokcie stworzone w kolorze bieli. Idealne będą brokatowe paznokcie z różnymi dodatkami. Z bielą doskonale będzie się komponowało srebro lub złoto, dlatego warto zastosować brokat w tych barwach. Jest to eleganckie rozwiązanie, które może być wykorzystywane zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Jednak możliwe jest użycie bieli na paznokciach także bez zbędnych dodatków, co będzie doskonałym wyborem dla wielu kobiet.

Redakcja przyjaznadrogeria.pl