Dodatki na wiosnę wyciągnięcie ręki

Wiosna zbliża się szybkimi krokami, dlatego warto się do niej już przygotować. W końcu tak wiele dzieje się obok nas, a moda nieustannie zmienia. Wraz z nowym sezonem projektanci stawiają na świeżość, prostotę, a jednocześnie odrobinę szaleństwa. Wszystkie ich propozycję stanowią ogromne źródło inspiracji dla kobiet i mężczyzn. Wystarczy zerknąć na najmodniejsze dodatki na wiosnę.

Dodatki na wiosnę

Minimalistyczne kolczyki konkurują z ozdobnymi, dużymi zawieszkami na szyję. Grube paski z ozdobnymi klamrami ustępują miejsca cieniutkim skórkom opasającym talię w sukienkach. Buty ze szpicem odkładamy na dno szafy (a raczej najniższą półkę), by założyć sandałki z kwadratowymi końcami. Takie obuwie było niezwykle modne jakieś dwadzieścia lat temu, a dzisiaj wraca do łask dzięki poradom wykwalifikowanych stylistów oraz artykułom w prasie. Zainteresowanie nimi jest widoczne już od kilku miesięcy na Instagramie. Znane osobowości ze świata filmu, muzyki i mody chętnie zakładają sandały z o nieco prostokątnej formie mimo wciąż modnych butów ze szpicem. Dlaczego warto kupić nowe rzeczy na ten sezon? Ponieważ za ich pomocą można zmienić swój wizerunek zaledwie w kilka godzin, a odzież i obuwie tym razem różnią się w porównaniu do projektów sprzedawanych w poprzednich sezonach. Tym razem nie można mówić o schematyczności i wyrachowaniu, ponieważ modna kobieta całkowicie przeistacza się w inną osobę pod względem wizualnym. Jest nieco bardziej wyzwolona, a jednocześnie z nostalgią wspomina lata dziewięćdziesiąte. Zresztą w obecnych kolekcjach nie niezwykle wiele nawiązań do tych czasów, które większość z nas zna z autopsji.

Oferta projektantów

Przeszłość jest teraz w modzie i warto zabawić się tym co projektanci nam oferują. Dlaczego zmiana wizerunku na wiosnę wpływa zbawiennie na samopoczucie? Każdy z nas potrzebuje odświeżyć swój wizerunek i polubić siebie na nowo. Takie zachowanie jest całkowicie naturalne oraz konieczne dla poprawy samopoczucia. W dzisiejszych czasach możemy zrobić to szybko, bez zbędnego wydatku energii i pieniędzy. Znając trendy na świecie można pobawić się w poszukiwacza skarbów na wyprzedażach oraz w sklepach z odzieżą używaną. Doskonałej jakości dodatki można znaleźć chociażby w sklepach internetowych. Świetnie skrojone torebki,eleganckie broszki oraz wysokiej jakości paski ze skóry są dostępne dla wszystkich na wyciągnięcie ręki. Oczywiście jedynym minusem jest to, że trzeba ich poszukać siedząc przy biurku we własnym domu. Pamiętajmy jednak, że modny dodatek podkreśli zarówno kobiecość, jak i całą stylizację nadając jej odpowiedniego charakteru. Panie mogą wybierać w wielu propozycjach projektantów, najważniejsze jest jednak to, żeby lubiły to co na siebie zakładają. Dotyczy to zarówno ubrań, jak i dopasowanych do nich dodatków. W końcu moda nie zawsze musi się wszystkim podobać i należy się nią bawić w dowolny sposób. Najważniejsze jest dobre samopoczucie i wzrastająca pewność siebie. Korzystajmy z możliwości jakie daje nam współczesny świat i po prostu kreujmy swój wizerunek.

Redakcja przyjaznadrogeria.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.